Молодіжне служіння

«¹³ Пишу вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого.» (1 Івана 2:13)
Ціль молодіжного служіння - спільне спілкування, прославлення Бога, служіння людям, а також організація та проведення молодіжних заходів для загального духовного зростання та досягнення навколишньої молоді.
Молодіжні спілкування в нашій Церкві розпочалися з дня її заснування і продовжуються до цього дня. Відповідальним за молодіжне служіння є лідер молоді, кандидатуру якого затверджують на братській раді з благословенням усієї Церкви.
На молодіжних спілкуваннях молодь спільно прославляє Бога, ділиться тими благословеннями, які має у Христі, розмірковує над конкретною темою, підготовленою для спільного настанови і має спілкування для створення єдності (Еф. 4:15,16).
Молодь активно відвідує та спілкується з молоддю інших братніх Церков, бере участь в організації міських, регіональних та всеукраїнських заходів, спілкувань та конференцій (Євр. 13:16). Також у молодіжному служінні є соціальні та євангелізаційні проекти, такі як «Зроби світ чистішим», «Твій світогляд» та ін., які молодь організовує та бере активну участь у них. На сьогоднішній день, окрім спільних заходів, організовано молодіжні малі групи, в яких проводиться послідовне та систематичне вивчення Писання. Також є малі групи для молодих сімей, які також збираються разом для спілкування, обговорення актуальних питань у житті сімейних пар та пошуку відповідей на ці запитання у Слові Божому.